مرکز تخصصی کوتاهی مو محبوب کرمانی

­

من محبوب کرمانی هستم؛ مدیر مرکز تخصصی کوتاهی مو

شاید ابتدایی ترین جرقه ی شغلی من به عنوان یک آرایشگر برگردد به زمانی که غرق در رویاهای کودکی ام بودم، درست زمانی که با خیال پردازی های کودکانه خود را در جایگاهی که اکنون هستم تصور میکردم‌؛ زمانی که هم بازی هایم را روی صندلی های فرضی آرایشگاه می نشاندم و موهایشان را با ظرافتی کودکانه می آراستم.

این رویای کودکی چنان در ضمیر ناخودآگاهم حک شد که بعد از گذشت چند سال از زندگی ام درست بعد از اتمام دوره ی دانشگاهی آن علاقه ی وافر در زیبایی و خلق آن باز در من جوشید که گویی چاره ای جز دنبال کردن آن نبود.

در ابتدا با گذراندن دوره ی فنی حرفه ای و سپس کلاس های مختلف داخلی و خارجی توانستم به مهارت خاصی در زمینه ی کوتاهی بانوان برسم و به لطف خداوند و تلاش های بی وقفه ی خود در زمینه کوتاهی صاحب سبک شوم.

اینک با افتخار در کنار بانوان سرزمینم هستم تا رسالت دیرینه ام را که به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربیاتم در این زمینه می باشد را به سرانجام برسانم.

در مرکز تخصصی کوتاهی مو محبوب کرمانی سعی بر این است که با ارائه ی هر چه بهتر خدمات زیبایی و مشاوره ی کاملا حرفه ای رضایت کامل مراجعین عزیز را حاصل نمایم.

در این مرکز سعی بر این داریم که برای اولین بار به صورت فوق تخصصی به برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه ی کوتاهی بانوان اقدام نماییم.

علاقه مندان به این رشته می توانند با گذراندن دوره های تخصصی هیرکات و تلاش و تمرین خود وارد بازار کار شوند. امید به روزی که هر بانوی ایرانی تبدیل به یک بانوی کار آفرین ایرانی شود.

لوگو-مرکز تخصصی کوتاهی محبوب کرمانی