این روزها به نظر می رسد در بین زنان اهل مد؛ اندام ورزشی و کوتاهی های خیره کننده حرف اول را می زند. در میان کوتاهی ها پرطرفدارترین انتخاب هم با اختلاف مدل باب است.

مدل باب استایل

شاید کمتر زنی وجود داشته باشد که یکبار هم که شده سراغ این مدل مو نرفته باشد. در واقع مدل موی باب یک ظاهر کلاسیک دارد که از مدت ها پیش مد بوده و مطمئناً تا سالهای دیگر نیز همچنان به عنوان یک مدل مو محبوب شناخته خواهد شد.

مدل باب استایل

این کوتاهی مو در میان سلبریتی ها و بازیگران هم طرفداران پرشماری دارد چرا که کوتاهی با این مدل مناسب افرادی است که به دنبال نگهداری آسان هستند.

مدل باب استایل

این روزها اما به طور فزاینده ای شاهد هستیم که افراد زیادی برای مدل مو باب کوتاه و شیک علاقه نشان می دهند و جای تعجب هم نیست زیرا باب استایل یک مدل مو بسیار جذاب است که با انواع فرم های صورت و رنگ پوست کنار می آید.

مدل باب استایل

مدل باب را همیشه می توان با تکنیک های ساده مدل سازی کرد. در این مدل کوتاهی تنوع و جذابیت بی انتهاست چرا که در BobStyle با تغییر در اندازه پشت سر، یکدست بودن یا خورد شدن روی موها، انتخاب های بسیار متفاوتی می توان داشت.

مدل باب استایل

مدل کوتاهی مو باب از چندین نوآوری برخوردار است که با افتخار در برابر گذر زمان و تغییر مد مقاومت کرده است.

مدل باب استایل

مدل باب استایل

باب یک راه حل نسبتاً مناسب و با نگهداری کم برای موهای ریز و نازک است و برای موهای ضخیم هم با تنوعی که دارد پیشنهاد می شود.

مدل باب استایل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image